بهترین متخصص ارتوپدی در شمال تهران

زمانی که حرکت کردن فرد به دلیل بیماری، آسیب و درد در استخوان ها، ماهیچه ها و مفاصل محدود می شود، وی به یک متخصص ارتوپدی مراجعه می کند. بیماری ها و آسیب های اسکلتی – عضلانی در هر سن و جنسیتی دیده می شود و افراد مبتلا را از حرکت کردن و کار کردن و لذت بردن از زندگی باز می دارد. خبر خوب این است که تمامی افراد از کودکان مبتلا به اسکولیوز گرفته تا بزرگسالان مبتلا به انواع آسیب ها می توانند با مراجعه به متخصص ارتوپدی خوب تحت درمان های مختلف قرار گیرند و درمان شوند. گزینه های درمانی مختلفی برای این افراد وجود دارند تا بتوانند زندگی بهتر و با کیفیت بالاتری داشته باشند.

متخصص ارتوپدی کیست؟

جراحان ارتوپدی به پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری های مرتبط به استخوان ها، مفاصل، رباط ها، تاندون ها و ماهیچه ها می پردازند.

برخی از جراحان ارتوپدی به انجام جراحی های کلی می پردازند در حالی که برخی دیگر از جراحان در زمینه های تخصصی تر و مشخصی از بدن فعالیت می کنند. از جمله این نواحی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– زانو و لگن

– پا و قوزک پا

– شانه و آرنج دست

– دست ها

-ستون فقرات

متخصص-ارتوپدی-در-غرب-تهران

متخصص-ارتوپدی-در-غرب-تهران

چه بیمارانی به متصص ارتوپدی مراجعه می کنند؟

جراحان ارتوپدی تمام بیماران با هر سن و جنسیتی را درمان می کنند. از نوزادان و شیرخوارگان گرفته تا افراد مسن همگی می توانند به متخصص ارتوپدی مراجعه داشته باشند. درمان آسیب هایی که در نتیجه ورزش های تماسی رخ داده است و یا درمان انواع شکستگی ها و تغییر شکل های ستون فقرات همگی توسط متخصص ارتوپدی انجام می گیرد. جراحی های تعویض مفصل لگن و زانو و … نیز توسط این متخصص انجام می گیرد.

در صورتی که شما و یا فردی که می شناسید به انجام جراحی های ارتوپدی نیاز دارد می توانید به یک متخصص ارتوپدی مراجعه داشته باشید.

دکتر کاوه قرنی زاده متخصص ارتوپدی و فلوشیپ تعویض مفصل با بهره گیری از تکنیک های نوینی به درمان انواع بیماری های و جراحی های ارتوپدی می پردازند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های ۰۹۲۱۶۶۸۲۴۵۴ – ۰۹۳۹۰۹۴۲۴۹۴ تماس بگیرید یا اینستاگرام را دنبال کنید.

درمان هایی که بهترین متخصص  ارتوپدی انجام می دهد

جراحان ارتوپدی در ابتدا به انجام روش های غیر جراحی مانند دارودرمانی و یا فیزیوتراپی می پردازند تا مشکل و بیماری را تحت کنترل در آورند. در صورتی که روش های غیر جراحی موثر واقع نگردد نیاز است که از روش های جراحی استفاده شود تا به ترمیم آسیب یا اصلاح یک وضعیت کمک شود.

درد های اسکلتی عضلانی اولین علت مراجعه بیماران به پزشک ارتوپد است. حتماً می دانید که جراحان ارتوپدی به درمان استخوان های شکسته و تعویض مفصل های آسیب دیده و دردناک می پردازند. ولی آیا می دانستید که این پزشک به درمان بیماری های زیر نیز می پردازد؟

–  آسیب های ورزشی

–  کمر درد، آسیب به دیسک کمر و تنگی کانال کمر

–  تومورهای استخوانی

–  تونل کارپال، آرتریت دست و آسیب به دست

–   پای پرانتزی و پای ضربدری

–   دیسپلازی و در رفتگی مادرزادی لگن

–  اختلاف در طول اندام پاها

–  آسیب های تاندون آشیل

– انواع آرتروز و آرتریت و ورم مفاصل

نتیجه گیری

بنابراین برای مشکلات مذکور نیاز است که به یک متخصص ارتوپدی با تجربه و متبحر مراجعه شود. امروزه با پیشرفت علم پزشکی بسیاری از بیماری های اسکلتی – عضلانی قابل درمان و کنترل هستند.

منبع : https://www7.aaos.org/member/directory/definition.htm

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دکتر کاوه قرنی زاده

دکتر کاوه قرنی زاده متخصص ارتوپدی و دارای فلوشیپ های مختلف جراحی زانو و لگن از جمله جراحی مفصل ران از سویس و رتبه اول بورد تخصصی ارتوپدی کشور هستند. ایشان استادیار دانشگاه، دانشیار جراحی ارتوپدی، تیم مفصل ران و لگن، بخش جراحی ارتوپدی، بیمارستان توان بخشی شفا، دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند. همچنین عضو انجمن جراحی ارتوپدی ایران می باشند.

پاسخ

هفت + پنج =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Button