متخصص-ارتوپدی-کودکان-خوب-در-تهران

متخصص ارتوپد کودکان خوب در تهران

متخصص ارتوپد کودکان خوب در تهران

بسیاری از ما خاطره کودکی خود مانند تاب دادن ما از بازو را به یاد داریم . این خاطره لذت بخش است اما می دانستید این موضوع ممکن است منجر به بروز مشکلاتی در بازو ، شانه در بزرگشالی شود که ریشه ای جز بازی های غیراستاندارد ندارد . بالا انداختن نوزاد نیز می تواند به ستون فقرات او آسیب بزند . از آنجائیکه نوزادان نمی توانند صحبت کنند و درد خود را بیان کنند در نتیجه والیدن تا مدتها متوجه مشکلات عضلانی و اسکلتی فرزند خود نمی شوند. گاهی کشیدن دست کودک در هنگام عبور از خیابان یا ترمز یکباره می تواند باعث دررفتگی یا حتی شکستگی شود . از طرفی کودک از زمانی که از خواب بیدار می شود تا زمانی که به خواب می رود ، مشغول بازی می باشد اما اگر کودک با درد به شما مراجعه کرد حتما در مورد شروع آن و علت آن از فرزند خود سوال بپرسید . در صورت جدی بودن حتما به پزشک متخصص ارتوپدی کودکان مراجعه کنید .

دکتر کاوه قرنی زاده متخصص ارتوپدی و فلوشیپ تعویض مفصل با بهره گیری از تکنیک های نوینی به درمان انواع بیماری های و جراحی های ارتوپدی می پردازند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 09216682454 – 09390942494 تماس بگیرید یا اینستاگرام را دنبال کنید.

متخصص ارتوپد کودکان در غرب تهران

بیماری هایی در کودکان وجود دارد که باعث می شود مشکلاتی در اندام های آنها به وجود بیاید . از جمله آنها می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

  • عفونت در استخوان و مفاصل

هر عفونتی که در خون رخ دهد بخصوص در سنین کودکی ممکن است وارد مفاصل شده و منجر به عفونت چرکی شود . علائم این بیماری درد در مفاصل پا یا دست به همراه تب به پزشک ارتوپدی کودکان مراجعه می کند . معمولا اندام های تحتانی کودکان بیشتر مبتلا به عفونت می شوند. زانو شایع ترین عضو درگیر است ولی در لگن و مچ پا نیز مشاهده می شود. علت این بیماری ژنتیکی است و برخی از آنها به دلیل واکنش های آنتی بادی است که فرد را دچار التهاب و آرتریت می کند . برخی از کودکان یک هفته علائم اسهال و استفراغ دارند و بعد از آن دچار درد مفاصل می شوند. واکنش به برخی داروهای آنتی بیوتیک نیز منجر به حساسیت می شود . که علائمی دچار تورم و قرمزی ایجاد می کند.  درمان این موارد نیز استراحت و داروهای تب بر برای کاهش علائم می باشد.

متخصص-ارتوپدی-کودکان-خوب-در-تهران

انواع شکستگی ها و دررفتگی ها مانند دررفتگی مادرزادی لگن

شکستگی ها در کودکان بسیار مهم است زیرا اگر به درستی جوش نخورد باعث لنگش پا یا سایر مفاصل بدن تا آخر عمر بیمار می شود . بنابراین درمان به موقع از اهمیت زیادی برخوردار است . برای اطلاع از دررفتگی مادرزادی لگن فیلم صحبت دکتر قرنی زداه متخصص ارتوپدی و فلوشیپ تعویض مفصل را ببینید .

  • صافی کف پا

بهترین دکتر ارتوپد اطفال

برای انتخاب بهترین دکتر اطفال توجه به موارد ذیل توصیه می شود :

  • پزشک متخصص ارتوپدی کودکان باشد .
  • تجربه و تبحر کافی در زمینه ارتوپدی اطفال داشته باشد .
  • با حوصله بوده و بتواند با کودک ارتباط برقرار کند تا سوالاتی از کودک بپرسد . در مورد اطفال نیز شرح حال دقیقی از والدین بپرسد .
  • حتما به پروانه نظام پزشکی و تخصص پزشک دقت کنید .

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *